Automechanik

Do našeho týmu na pobočce na Praze 6 hledáme kolegu/kolegyni na pozici Automechanik.

Typ úvazku: plný pracovní úvazek
Místo výkonu práce: Karlovarská 660, Praha 6, Řepy
Termín nástupu: nástup dohodou

Celý text

Co Vás čeká

  • opravy automobilů koncernových značek
  • montáž doplňků a příslušenství
  • běžné pozáruční opravy vozů

Co požadujeme

  • dokončené vzdělání v oboru automechanik
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost, bezúhonnost
  • ŘP sk. B
  • výhodou praxe mechanika
  • výhodou znalost diagnostiky

Co nabízíme

  • zajímavou práci a moderní pracovní prostředí
  • za dobře odvedenou práci dobré finanční ohodnocení
  • pravidelné odborné školení s certifikací
  • závodní stravování s příspěvkem
  • slevy na veškeré firemní služby a produkty
  • firemní akce

Další informace

  • Plný pracovní úvazek
  • Nástup dohodou
  • Lokalita: Karlovarská 660, Praha 6, Řepy

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na zuzana.rychnovska@klokocka.cz nebo na telefonním čísle +420 720 284 612

Rozjeďte to u nás!

Proč pracovat právě u nás?