Pracovník oblasti dílů

Do našeho týmu na pobočce na Praze 5 hledáme kolegu/kolegyni na pozici Pracovník oblasti dílů.

Práce na směny v rámci otevírací doby
Místo výkonu práce: Borského 1, Praha 5
Termín nástupu: nástup možný ihned nebo dle dohody

Celý text

Co Vás čeká

  • Příjem a výdej zboží (náhradní díly, provozní kapaliny, příslušenství) - pro značky Škoda, Volkswagen a SEAT
  • Skladové hospodářství
  • Manipulace se zbožím
  • Pultový prodej originálních dílů a příslušenství

Co požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání (SOU, SŠ)
  • Uživatelskou znalost PC
  • Technickou znalost vozidel
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Bezúhonnost
  • ŘP sk. B

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Praxi na obdobné pozici a orientaci v systémech výrobců
  • ŘP na vysokozdvižný vozík

Co nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv složený ze všech věkových skupin
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy na firemní produkty a služby
  • Slevy u našich partnerů (restaurace, obchody, hotely apod.)
  • Příspěvek za doporučení nového kolegy nebo kolegyně

Další informace

  • Práce na směny v rámci otevírací doby
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Lokalita: Borského 1, Praha 5

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na zuzana.rychnovska@klokocka.cz nebo na telefonním čísle +420 720 284 612

Rozjeďte to u nás!

Proč pracovat právě u nás?